Корзина
55 отзывов
+380
93
770-08-96
+380
68
406-34-79
+380
50
679-55-32
Интернет-магазин "СУПЕРМАРКЕТ ВЗУТТЯ"

Переваги взуття українського виробництва, міфи про імпортне взуття

Переваги взуття українського виробництва, міфи про імпортне взуття

Купувати за доступними низькими цінами жіноче взуття українцям заважають сталі стереотипи. Досі існує думка, що вітчизняні товари купувати не модно. Вони відстають за якістю і стилем від європейських моделей. При цьому люди переплачують реально великі гроші за взуття, яке нічим не краще українського. І при тому ще у декілька разів дорожче. Взуття вітчизняного виробництва складає ¼ від загального реалізованого об'єму, а імпортне -3/4. Для вдалих покупок створені взуття інтернет магазини. Працюючи стабільно і наполегливо, українські компанії поступово долають міфи, що склалися про українські торгові марки. Що вже досягнуто, які переваги нашого взуття перед імпортними аналогами:

 1. Доступна ціна. Особливо це стало помітно, після різкого зростання долара і євро по відношенню до гривні.
 2. Відмінний рівень якості, підтверджений регулярними перевірками і сертифікатами. Чинне законодавство і правова система не випускають на ринок компанії, які не пройшли відповідної перевірки продукції на безпеку і якісні показники.
 3. Багато вітчизняних виробників взуття сертифікували свою продукцію на міжнародному та європейському рівні. Тим самим довівши високу якість і гідне прийняття по всьому світу. Таке підтвердження багато чого варте. Взуття магазин пропонує тільки найкращі вироби.
 4. Місцеві компанії розробляють гідну асортиментну лінійку. В її створенні беруть участь професійні дизайнери і кутюр'є. Покупцям наданий величезний вибір у різній ціновій категорії і рівнях. Від преміум-люкс до звичайних споживчих виробів.
 5. Зручний інтернет магазин взуття. Процедура реєстрації виконується просто і проходить швидко. Інтерфейс сторінок для перегляду товарів і цін виконаний зручно і професійно. Зробити замовлення і отримати покупку - простіше простого.

Якісне шкіряне взуття від популярних взуттєвих фабрик України 

Женские ботинки купит Украина не дорого Взуттєвим виробництвом в країні займається півтори тисячі виробників. Більшість з них мають надійну репутацію. Якісне взуття виробляють підприємства різного рівня:

 • приватні товариства;
 • середні компанії;
 • великі концерни та фабрики.

Купити взуття жіноче можна швидко і зручно. Тисячі фахівців задіяні у виробництві, створюючи шедеври, не гірше західних і американських дизайнерів. Багато кутюр'є мають нагороди міжнародного класу. Вони регулярно представляють країну на міжнародних показах, займаючи почесні місця. Девіз купуй українське міцно увійшов в наше життя. Supermarket-vzuttya.com.ua виставляє бренди найвідоміших компаній, пропонує ексклюзивні моделі. Перевірені часом і покупцем українські найпопулярніші бренди, виробники взуття:

 • Маріні;
 • Яросвіт;
 • Крок;
 • Зевс;
 • Мегаспорт;
 • Вишневська взуттєва фабрика;
 • Перша взуттєва фабрика Київ;
 • Український взуттєвий альянс.

 

Взуття бренду Маріні можна купити в Супермаркеті взуття

Большой выбор женской кожаной обувиВзуття Маріні зайняло гідну нішу на українському ринку. Компанія працює чітко і злагоджено, гарантуючи якість кожної випущеної пари. Асортимент представлений понад 500 моделями. Для пошиття виробів використовується тільки найякісніша шкіра. Постачальники матеріалів - надійні і перевірені вітчизняні та зарубіжні фірми. Жорсткий контроль якості і відповідність ГОСТам проходить вся продукція. Виробництво здійснюється на найсучаснішому обладнанні європейського стандарту. Зіркові новинки сьогодні - зимове взуття жіноче. Підійде для любительок строго стилю та сміливих рішучих дівчат. Воно зручно, довговічно і просте в догляді.

Головні принципи:

 1. якість;
 2. стиль;
 3. доступність.

Враховуючи запити і побажання клієнтів і покупців, створений широкий модельний ряд. Маріні - висококласне взуття різних стилів, від класики до футуризму. Всі елементи декору ретельно підібрані згідно останнім тенденціям. Разом з Маріні ви змінюєте свою буденність. Взуття інтернет магазин регулярно оновлює асортимент модними новинками. Оригінальні тренди, стильний вигляд - справжня можливість почувати себе королевою.

Другие статьи